Podporujeme

Dobře víme, že život není jen práce a člověk by měl umět vynaložit úsilí a ukázat chuť podpořit i v jiných oblastech a odvětvích, než pouze v tom, které ho živí. Proto se snažíme podílet na různých zajímavých projektech z oblasti sportu a kultury a napomáhat rozvoji jednotlivých činností, které máme rádi.

Na této stránce je možno vidět, jaké další aktivity podporujeme:
VINAŘSKÝ SPOLEK UHERČICE

Jižní Morava a víno patří neodmyslitelně k sobě - proto jsme i my členem Vinařského spolku Uherčice.

cropped-zahlaviSPORTOVNÍ HALA UHERČICE

V roce 2011 jsme se finančně i prací spolupodíleli na zkvalitnění zázemí a zlepšení podmínek místní sportovní haly. Proběhla drobná rekonstrukce kuchyně a kanceláře a dovybavení sportovního náčiní. Přijďte si i vy zasportovat…

PRADĚDA FEST
Zajímavý multižánrový festival, který má své kořeny právě v Uherčicích a přestože již dávno přerostl hranice naší obce i okresu, stále je nám velmi blízký a má naši plnou podporu.

KAPELA SKRZNASKRZ
Naše oblíbené hudební seskupení. Baví nás a měli jsme se i možnost spolupodílet na začátcích tohoto tělesa. Libor hrál v kapele dlouhé roky. Jak dobře, můžete posoudit na dvou prvních albech kapely. Určitě je na některé z našich firemních akcí ještě uslyšíte.


 


OBEC UHERČICE - MATEŘSKÁ ŠKOLA

V mateřské škole je stále něco potřeba, a tak nebyl ani pro nás problém pomoci s drobným dovybavením. V brzké době jsou v plánu další aktivity jak z oblasti sociální, tak opět sportovně kulturní. Rádi Vás na některé z námi podporovaných akcí potkáme.

info@hr-interier.cz

Uherčice 691 62

725 935 545